Stylowa..... Moda 4u

O mnie

Zdjęcia-0048 [].jpg

  Blog na tematy związane z MODĄ I STYLEM wymaga częstych wizyt w sklepach odzieżowych i kosmetycznych, więc jak się domyślacie jestem uzależniona od sklepów z ciuchami, w których spędzam setki godzin. Podziwiam, przymierzam, porównuję i marzę o większości ciuchów w moim rozmiarze. Potrafię przez godzinę dobierać odpowiedni kolor, który będzie pasować do mojej sylwetki, wieku i osobowości.

  Pomimo, że moja szafa już ledwo się domyka i nigdy nie udało mi się policzyć ilości moich ubrań, to wciąż potrzebne mi są kolejne modele odzieży, w których da się chodzić tego sezonu. Podobnie rzecz się ma z kosmetykami. Nigdy nie przestanę ich potrzebować, a więc i kupować, a ich wybór wygląda podobnie jak dobór ciuchów. Trwa długo i jest precyzyjnie przemyślany.

  Z powodu moich zainteresowań odzieżą i kosmetykami postanowiłam założyć bloga na ten temat, aby podzielić się moimi spostrzeżeniami na temat mody i stylu z innymi bratnimi duszami, które mają podobne hobby do mnie.

  Wszystkie klientki sklepów z odzieżą i kosmetykami zapraszam na mój blog. Wspólnie będziemy zastanawiać się nad tym co tegoroczne katalogi mody i urody zalecają nam nosić.

  Czy zalecenia katalogowe są zgodne z naszymi oczekiwaniami ?

  Czy może zaskakują nas zbyt bardzo, żeby zdecydować się na wdrożenie ich do naszego życia ?

  Wiedząc o tym, że nie należy przesadzać w modzie, często rezygnujemy ze zbyt odważnych modeli. Wiele osób zwyczajnie nie może sobie pozwolić na zbyt niezwykłe propozycje projektantów, żeby nie wyjść na zbyt ekscentrycznych.

   Zapraszam wszystkich czytelników internetu na mój blog na temat Mody i Stylu.