Stylowa..... Moda 4u

Ubrania - modne i niedrogie

Faktem jest, że istnym designem tego roku w modzie damskiej okazały się rozkloszowane spódnice i sukienki. Uważam, że fajnie wyglądają w połączeniu ze szpilkami czy koralami. To takie ponadczasowe. Zauważyłam, że jest bardzo wiele połączeń. Mianowicie dziewczyny, ale również kobiety łączą je z tak zwanymi ciężkimi butami na kostkę i ramoneską. Jestem zdania, że rozkloszowane sukienki dodają niesamowitej kobiecości oraz można rzec, że nawet odmładzają. Sukienki takie kojarzą się z małymi dziewczynkami.

http://www.freeimages.com/assets/4/33031/clothes-1431221-m.jpg

Wiadomo każdy ma inne gusta, jednak jestem zdania, że ten styl powinien zostać na zdecydowanie dłużej, ponieważ ma on w sobie taką szczyptę elegancji, ale i nie tylko. Tak naprawdę nie ma miejsca, żeby ten typ sukienki, bądź spódniczki nie pasował. Faktem jest, że najważniejszą kwestią stają się tak jak zostało wspomniane powyżej wszelkie dodatki. Mowa jest tu głównie o biżuterii, butach, ale kolejnym elementem są najczęściej dopasowane bluzki mniej lub bardziej eleganckie. Zauważyłyście jednak, że pomimo ,,ciężkiej” pory roku nadal dominują kolory pastelowe. Również czerń dominuje nieprzerwalnie – jest ona ponadczasowa i mało prawdopodobne jest, że kiedyś to się zmieni. Jakie odczucia macie Wy? Jaką kolorystykę bardziej lubicie? Czerwień, pomarańcz, a może czerń? Kupuję często w hurtowni ubrań http://www.hurtowniamegabrand.pl

http://www.freeimages.com/assets/59/584838/clothes-3-683636-m.jpg

Odpowiednim do tej pory roku jest przedstawienie mody męskich swetrów. Moim jednak zdaniem projektanci z niektórymi modelami przesadzają. Faktem jest, że robienie męskich swetrów to na pewno zadanie długoterminowe – ale to może być tylko moje zdanie. Stąd mój pomysł na przejrzenie takiej mody w tym okresie. Nie dowierzałam co Ci modele mieli na sobie.

http://www.freeimages.com/assets/182925/1829241594/scarf-685954-m.jpg

Spokojnie mogę powiedzieć, że liczne pokazy mody wywołują we mnie krzyk i niekoniecznie z zachwytu. Nie ukrywajmy, że wiele kolekcji wywołują chichot. Chociaż, teraz tak myśląc może i pewne osoby założyły by te rzeczy, jednak to będą gwiazdy, które będą chciały się ukazać, że są modne.