Stylowa..... Moda 4u

Moje zakupy!

No i po zakupach. Skusiłam się, na kupno butów w kolorze klasycznej czerwieni, które uważam, iż idealnie pasują do czarnych sukienek. Faktem jest, że uwielbia ten kolor. To prawda, że szpilki są według ekspertów niewygodne jednak nie da się ukryć, że kobiety je kochają. A dodatkowym atutem jest, że wyglądają w nich powalająco. Zawsze mnie zastanawiało co te buty (szpilki) mają w sobie. Wyobrażałam sobie mnie oraz inne kobiety buszujące w dziesiątkach różnorodnego obuwia, i oczywiście jak kobieta :) …. Zawsze niezdecydowana.

http://www.freeimages.com/assets/183055/1830545632/red-shoes--1443490-3-m.jpg

 

No, ale jednak kiedyś tego wyboru dokonują. Dochodzi do punktu kulminacyjnego, czyli ostatniego kroku jakim jest dojście do kasy z wybranym pudełkiem. Uważam, że gdy kobieta wie, że już ten model jest jej czuje się inna niż jeszcze kilka sekund wcześniej. Na pewno jest zadowolona, że wybrała, że udało jej się zdobyć te niesamowite szpilki. Wiem po sobie, że tego dreszczyku się nie zapomina. Jednak faktem jest, że mija relacja pomiędzy klientem a ekspedientką jest tylko w chwili zakupu wybranego obuwia. Mianowice w momencie reklamacji nie jest już tak różowego.

http://www.freeimages.com/assets/183011/1830101242/shopping-trolley-2-1415377-m.jpg

Przy ostatnim zakupie postawiłam na klasykę, niezbyt wysokie, a zarazem mające coś szczególnego w sobie. Natomiast czerwień nie jest zbyt rażąca. Pewna jestem, że mężowi właśnie one na pewno się spodobają. Jest to właśnie ten typ faceta, który uwielbia elegancję na wysokim poziomie. Wiem jedno, to jest człowiek, który uwielbia typową klasykę. Śmiało mogę rzec, iż niektóre z nowoczesnych modeli nie trafiają w jego gust.

Napiszcie co sądzicie o tych modelach? Czy Wam też takie by wpadły  w oko? A może podobają Wam się zupełnie inne?  

http://www.freeimages.com/assets/37/362006/kuala-lumpur---shopping-in-klc-331164-m.jpg