Stylowa..... Moda 4u

O mnie

   http://www.freeimages.com/assets/26/259955/pretty-vintage-woman-1361400-s.jpgStrasznie nie lubię pisać o samej sobie, ale wypadałoby w końcu napisać kilka słów o osobie, która zdecydowała się założyć modowego bloga. Nazywam się Judyta Król i jestem fajną babeczką tuż przed magiczną trzydziestką. Na co dzień spełniam się jako mama, żona i pracownica wielkiej korporacji. Kocham gotowanie, kino, seriale, książki. Kocham moją piękną Córeczkę. I wiele innych osób i rzeczy też kocham... A wśród nich jest i moda...

     No właśnie, moda... Kocham modę odkąd pamiętam, więc nie wiem czemu pracuję w korporacji, która nie daje mi się w tej kwestii wyszaleć. Zawsze czekam na weekend, żeby móc się pospełniać, bo w pracy to tylko biała góra, ciemny dół, nie rzucające się w oczy dodatki i buty. Nuuuuda;) Od zawsze fascynowały mnie pokazy mody, nowinki modowe. Pamiętam jak jako mała dziewczynka przeglądałam po cichu gazety mamy czy babci i zatrzymywałam się na dłużej na stronach poświęconych modzie. Później pędziłam do szafy i się stroiłam. Kochałam to!

     Stąd i pomysł na bloga. W końcu będę mogła do woli się wyszaleć. Pokazać Wam co się dzieje w wielkim modowym świeci, co akurat jest na topie, co mnie osobiście się podoba, a co wręcz mnie odrzuca. Będę pisała Wam co myślę o danym pokazie mody czy projektancie. A Wy będziecie to czytać. To znaczy miło by było gdybyście czytały, a może i czasem zostawiły kilka słów od siebie. Będzie fajnie:) Zapraszam!