Stylowa..... Moda 4u

Pożegnanie ze szpilkami

Zaczepiła mnie koleżanka na ulicy i tak od słowa do słowa stwierdziła, że musi sobie kupić jakieś buty na jesień i spytała czy to prawda, że szpilki nie są już modne. Ano ma rację!


http://www.freeimages.com/assets/63/627075/womens-high-heel-shoes-1386290-s.jpgSzpilki już latem odeszły do lamusa. Oczywiście te tradycyjne, minimalistyczne są jak najbardziej nadal ok i bez nich mała czarna nie istnieje, ale to tylko na specjalne okazje. Na co dzień postaw na płaskie buty. Nie dość, że będziesz modna, to jeszcze nie zmęczysz stóp. Mokasyny, trapery, oxfordy, jazzówki, ale też i baleriny... to są hity tego sezonu.

Wkolorach króluje czerń i orzechowy brąz, ale też ciemnobordowe buty lub szare z metalicznym połyskiem będą jak najbardziej ok. Hitem są też baleriny na szerokim, niskim obcasie, który ma inny kolor niż buty lub przyciąga wzrok np. ćwiekiem czy jakimś połyskującym elementem. Pożądane są też wiązania i klamry. Chcesz optycznie wyszczuplić nogi? Wybierz płaskie buty w szpic, ale unikaj ich jeśli jesteś niska.

To co, idziemy na zakupy? :)